0(850) 532 6750 iletisim@rateltech.com TeknoPark İzmir, A4 Binası No:4 URLA/İZMİR Pzt. - Cum. 10:00-18:00

Hizmetlerimiz

RatelTech web tasarım departmanı, size yapacağımız sitenin, şirketinizin, ürününüzün ya da markanızın profesyonel imajını oluşturacağının bilincinde hareket eder. Bu minvalde, çağın gereklerine uygun, sürekli güncel kalan ve hedef kitlenizin size kolaylıkla ulaşabileceği web siteleri tasarlarız.

Şimdiye dek yaptığımız onlarca web sitesinin verdiği güvenle, mobil uyumluluğu tam, arama motoru optimizasyonu yapılmış, profesyonel tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Android işletim sisteminin gelişimini an an izlediğimiz son yıllarda, bu sürecin sadece bir seyircisi olarak kalmak yerine aynı zamanda geliştiricisi de olmayı tercih ettik.

Bu yolda, geçtiğimiz yıllarda birçok akademisyenimizin TÜBİTAK projelerinin Android uygulamaları da dahil, yaptığımız uygulamalarla kendimizi kanıtladık.

Sizin de hayallerinizi süsleyen projeler mi var? Bizimle konuşmadan bu yola devam etmeyin.

IOS işletim sistemi kendini diğer cihazlardan ve işletim sistemlerinden soyutlayarak kalitesini korumayı sever. Bu nedenle sizin de IOS için ayrı bir departman kurmuş. İşi, uzmanlık alanı bu olan firmalarla çalışmanızı öneririz.

IMac, MacBook, Iphone ve Ipad'ler için, geçtiğimiz yıllarda birçok akademisyenimizin TÜBİTAK projelerinin IOSuygulamaları da dahil, yaptığımız uygulamalarla kendimizi kanıtladık.

Masaüstü ve mobil IOS cihazları için aklınızdan geçeni koda geçireceğimizin teminatını veriyoruz...

Kurulduğumuz 2015 yılından beri, bünyesinde bilgisayar mühendisleri çalıştıran TeknoPark firmaları dahil birçok firmanın sosyal medya ve web bakım hizmetleri için bizimle çalışmasının elbette bir sebebi var.

Sosyal medya ve web bakımı, insanların bilincine ve bilinç altına hitap eden bir uzmanlık gerektirir. Siz de bu yolda işi bilenler ile çalışın...

Ratel Hosting'in güçlü bir altyapısı olması için çok uğraştık. İrlanda ve Kanada merkezli server'lar kullanarak, kesintisin ve çok yüksek hızlı bir hosting hizmeti sunuyoruz.

Bizim server'larımızı kullanmaya başladığınızda siz de arama motorlarında ki tıklanma oranınızın artışına kadar etki edecek bir çok avantajı fark edeceksiniz.

İşlerimiz

All
Mobil Uygulamalar
Web Tasarım
×
Merhaba,
Sormak istediğiniz şeyleri bize WhatsApp'tan iletebilirsiniz.