Türkiye’de ve yurt dışında, hızla büyüyen firmaların Teknoloji partneri Türkiye, Fransa, İtalya, İrlanda, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Ukrayna, Polonya, Angola, Kıbrıs ve Irak’ta yüzlerce firma RatelTech kalitesi ile işlerini büyütüyor.

RatelTech web tabanlı yazılımlarweb sitelerimobil uygulamalarmobil oyunlardijital reklam süreçleri tasarlar ve yönetir.

Konuşalım
Planlayalım
Kodlayalım
Hayalleriniz Gerçek Olsun

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

Web Tasarımı

2015 yılında şirketimizin çıkış noktası web tasarım sektörüydü. Bu alanda müşterilerimiz ile birlikte geliştirdiğimiz siteler, onların marka yüzleri ya da gelir kaynakları haline geldi.

Kişisel Marka Çalışması

Yaptığımız kişisel web siteleri ile fotoğraf sanatçılarına, yönetmenlere, şirket yöneticilerine ve politikacılara kişisel imaj yönetimi alanında destek veririz.

Dijital Reklamcılık

Google, You Tube, Facebook ve Instagram’da reklam yayınlamak, müşterilerinize ulaşmak mı istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz. RatelTech 2015 yılından beri devam eden dijital medya tecrübesi Türkiye’nin en deneyimli dijital reklam ajanslarından biridir.

Mobil Oyunlar

2019 yılı ile birlikte girdiğimiz bu sektör, bizim için heyecan verici ve dinamik bir alan. Çıkarttığımız Android ve IOS platformuna yönelik oyunların binlerce kişi tarafından oynanması bize büyük mutluluk veriyor.

Web Tabanlı Yazılımlar

Kurumsal firmaların, doküman yönetimi, araç takip, proje yönetimi gibi alanlardaki sorunlarına web tabanlı çözümler bularak onları rahatlatıyoruz.

Mobil Uygulama

Şirketlerin kurumsal ve ticari ihtiyaçları için geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile çalışma hayatları kolaylaşıyor, kârlılıkları yükseliyor.

Teknik Destek ve Eğitim

Hazırladığımız yazılımları ve web sitelerini sizler teslim ederken, yönetim paneli kullanım eğitimi vermeyi asla ihmal etmiyoruz. Bununla birlikte destek dönemlerimiz boyunca, oluşabilecek tüm sıkıntılarda yanınızdayız.

Güler Yüzlü Hizmet

Gerilmeden, işi zorlaştırmadan, güler yüz ile size hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

ve daha fazlası...

Firmamız Teknopark İzmir’de bulunan bir Ar-Ge şirketidir. Kurulduğumuzdan bu yana, her yıl farklı alanlarda Ar-Ge projeleri ile başarılı işler çıkarttık.

Bir fikrin var, ancak onu hayata geçirecek teknik birikimin mi yok? Çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Yaptığımız gizlilik sözleşmeleri ile fikriniz korunur, süreç güven içerisinde devam eder.

6 ay ve üzeri zaman aralıklarında sürecek yazılım projelerini bu kategoride değerlendiriyoruz. Bu projeler aklınıza gelen yeni bir yazılım olabileceği gibi, şirketiniz için dünyada benzerleri kullanılan yazılımlar da olabilir.

Elektronik projeleri, yazılım ve donanımın bir arada çalıştığı iş fikirleri içerir. Bu projelerin sadece yazılım alanında eksiğiniz varsa, yazılımını yapabileceğimiz gibi, hem yazılımını hem donanımını da yapabiliriz.


Yüzlerce müşterimiz mutlu.güven içerisinde.sadece kendi işine bakıyor. Yalnız değilsiniz

3 kıtada, 8 ülkede, 300'ün üzerinde aktif müşterimize hizmet vermekteyiz.

Blog Yazılarımız

Apple, AppStore’a Korona Virüs Uygulamalarını Kabul Etmiyor

Apple, AppStore'a Korona Virüs (Covid-19) ile ilgili uygulamaların yüklenmesini engelliyor. Geliştiricilerin uygulama taleplerine, sadece ülkelerin ilgili sağlık otoritelerinin, konu... daha fazla oku

[ratel_asfp_free] daha fazla oku

WordPress WooCommerce e-Ticaret Siteleri İçin En İyi Eklentiler

1. Woocommerce Gelişmiş Kargo Eklentisi Bu gelişmiş kargo eklentisi ile sipariş başına, ürün başına yada önceden belirlediğiniz şehirlere göre kargo... daha fazla oku

iPhone, iPad veya iPod touch’ınıza IMAP Mail Hesabı Kurulumu

Adım 1: Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin. Adım 2:Ayarlardan Parolalar ve Hesaplar'a girip Hesap Ekle'ye basın.         Adım 3: Hesap... daha fazla oku

Müşterilerimiz Ne Söylüyor?

Call Now Button
Open chat
Merhaba,
Sormak istediğiniz şeyleri bize WhatsApp'tan iletebilirsiniz.